Gotlands Korpen 2007ti 2007-05-22 11:31
Startlistaskapad av OE2003 Sverige © Stephan Krämer 2007

rtnr Klubb               Namn                                      Start 


Företag, Bana 2   3500 m                           Start: 11:00:00      

 301 Valar Press u.p.a   Bernt Nilsson Maja Nilsson             11:00:00 
 302 Lag 3 Länsförsäkrin Ingvar Pettersson Vakant               11:00:00 



Företag, Bana 3   4700 m                           Start: 11:00:00      

 303 PayEx               Anders Levin Björn Eklund              11:00:00 
 304 AB Lundins Bil      Göran Kimell Mikael Jakobsson          11:00:00 
 305 VOLVO               Fredrik Jansson Patrik Myhrer          11:00:00 
 306 Lag 1 Länsförsäkrin Gunnar Eriksson Annica Eksholm         11:00:00 



Kompisar, Bana 2  3500 m                           Start: 11:00:00      

 307 Blåbären Blåbären   Stefaan De Maecker Matias Lundström    11:00:00 
 308 Objekt orienterarna Freddy Gustavsson Björn Broman         11:00:00 
 309 Grannsoknes         Mats Gahne Anita Gahne                 11:00:00 
 310 Sojvidekällingar    Gunilla Kahlbom Brita Augustsson       11:00:00 
 311 FD.HB               Lena Persson Sigun Persson             11:00:00 
 312 Gerdarvegrannar     Lillan Svanborg Rune Björkman          11:00:00 
 313 Mamma1 & Mamma2     Marie Svedjer Katarina Buskas          11:00:00 
 314 AB PSYK O STÖRNINGA Ewa Höglund Lena Linder                11:00:00 
 315 KA3 Veteraner       Kjell Olofsson Torsten Höglund         11:00:00 



Kompisar, Bana 3  4700 m                           Start: 11:00:00      

 316 Två Hablingar       Margareta Persson Sven Persson         11:00:00 
 317 GFG GFG             Anders Mellqvist Mattias Westfält      11:00:00 
 318 Gentlemän           Håkan Lundberg Sauli Jakobsson         11:00:00 
 319 Stjärnlaget         Emma Lindgren Anders Lindgren          11:00:00 
 320 Rapid               Andreas Liljegren Ronny Liljegren      11:00:00 
 321 Ur och skur         Charlotta Dahl Ulrika Bäckman          11:00:00 
 322 Lag 2 Länsförsäkrin Anne-Marie Pettersson Petre Bodzay     11:00:00 
 323 Team Jakobsson      Katarina Jakobsson Leif Jakobsson      11:00:00 



GK anställda, Ban 2200 m                           Start: 11:00:00      

 324 Trötta blåbär       Anna Klint-Karlsson Maria Östgren      11:00:00 
 325 Marulla             Ulla Sundberg Marie Nilsson            11:00:00 
 326 Länna mottagningen  Linda Adegren Lisbeth Axell            11:00:00 



GK anställda, Ban 3500 m                           Start: 11:00:00      

 327 Två mikrober        Lars Jonsson Annika Jacobsson          11:00:00 
 328 (SAK lag 1 Stigfinn Kerstin Johansson BirgittaSjöqvist     11:00:00 
 329 (SAK lag 3 Kordinat Lisa Svedin Aina Österdahl             11:00:00 
 330 (SAK lag 2 Kartgran Mikael Westberg Peter Evertsson        11:00:00 
 331 (SAK lag 4 Vi tappr Per Hansén Erik Randén                 11:00:00 
 332 Marie, Annika       Marie Boberg Annika Alhlgren           11:00:00 



GK anställda, Ban 4700 m                           Start: 11:00:00      

 333 Logomopederna       Saga Öfors Caroline Allard             11:00:00 
 334 Örjandinho & Lalá   Örjan Börman Lars Ericson              11:00:00 



Ungdomar, Bana 1  2200 m                           Start: 11:00:00      

 335 Ling King Park      David Dahl Oscar Bäckman               11:00:00 



Ungdomar, Bana 2  3500 m                           Start: 11:00:00      

 336 Corre&Tilda         Cornelia Jacobsson Matilda Larsson     11:00:00