Startlista Lillkorpen 2006 Uppdaterad 2006-05-04 kl 15:30
Vakanserna är till för er som glömt att anmäla sig eller vill ändra starttid, maila till orientering@gotsport.se
Årskurs 1 Sorkar (1470m)
Nummerlapp Skola Lagnamn Namn 1 Namn 2 Namn 3 Namn 4 Startid
1 Högby skolan Tre Gringos André Eriksson Niklas Larsson Christian Bergsten 09:30
2 Havdhem skolan De Tre Nissarna David Lindgren Edvin Amfunds Markus Lindkvist 09:31
3  Vakant Vakant 09:32
4 Väskinde skolan Bysarna Joel Elofsson Rasmus Persson Jesper Rydberg 09:33
5 Rone skolan Blixtarna Hugo Nordvall Alfons Grönström Patric Lamu 09:34
6 Hörsne skolan Springarna Kalle Pettersson Joel Klimczak Gabriel Adman 09:35
7 Terra Nova skolan Laserstjärnorna Gustav Wessberg Jonathan Hultén Eddie Eriksson 09:36
8 V-hejde skolan Superblixtarna Emil Bandinge Ebba Eriksson Erik Back 09:37
9 Tjelvar skolan FLAME BOYS Oskar Gutedal Karl Wesström Casper Edman 09:38
10 Gråbo skolan Limalu Linus Dahlberg Maid Avdic Lucas Jernberg 09:39
11 Lyckåker skolan James Bond Filip Söderdahl Linus Dahlström 09:40
12 Athene skolan Geoparderna Hampus Johansson Rasmus Rosvall Kaspian Jakobsson Dennis Johansson 09:41
13 Havdhem skolan De Tre Gräsmattorna Samuel Käldare William Snöbohm Vincent Rieem C 09:42
14  Vakant Vakant 09:43
15 Väskinde skolan Turbolaget Jonathan Larsson Alexander Berglund Josef Carlén 09:44
16 Eskelhem skolan Guldstenen Victor Olsson Alma Nero Rickard Olsson Alex Limbach 09:45
17 Terra Nova skolan De 3 Blixtarna Izabelle Darvelid Edvin Hallgren Pontus Arnesson 09:46
18 V-hejde skolan Jönssonligan Oliver Edvin Eneqvist Lukas Unnerfeldt 09:47
19 Tjelvar skolan It's raining men Jonathan Hampus Kader 09:48
20 Gråbo skolan Gråbo Geparderna Mikael Väärä Marco Cuskic Konrad Carlsson 09:49
21 Lyckåker skolan Amazonas Adam Söderman David Larsson Martin Leino Albin Pettersson 09:50
22 Barlingbo skolan The Three Spidermans William Robertson Adrian Cedergren Kevin Malmberg 09:51
23 Fardhem skolan Dragontrap Alex Johansson Felix Sellin Frida Urelind Sofie Ahlström 09:52
24  Vakant Vakant 09:53
25 Väskinde skolan Geoparderna Moa Eriksson Caroline Ringbom 09:54
26 Roma kyrkskola Supersnabba Hamstrar Odd Runfeldt Isidor Swande Johanna Kahlqvist 09:55
27 Hogrän skolan Sverige Kan Pettersson Timmi Hansson Cesar Brecevic 09:56
28 Athene skolan Sandstormarna Aron Benedicto Martin Ekdahl Erik Lindgren Oscar Schüberg 09:57
29 Humlegårds skolan Yrpellarna Emil Svedjer Jonathan Högberg Simon Frendin Oscar O-Bergmark 09:58
30 Norrbacka skolan Norrbackasökarna Albin Ahlin Oscar Kuttainen Jonathan Mellin 09:59
31 Tingstäde skolan De Tre Getingarna Samuel Amnér Jesper Hagström Trine Cederblad 10:00
32 Lärbro skolan ELD ÖRNARNA Anton Lundgren Hägbom Jonathan Nyberg Patricia Meijer 10:01
33 Athene skolan Atheneshjältar Hannes Karlsson Alicia Carlsson Ted Sühr 10:02
34 Havdhem skolan De Tre Små Grisarna Daniel Nilsson Tobias Ronström Felix Nordin 10:03
35  Vakant Vakant 10:04
36 Väskinde skolan Sportligan William Magnusson David Karlqvist Tobias Jonsson Joakim Larsson 10:05
37 Dalhem skolan Eldens Killar Andreas Berge Jonathan Paulick Niclas Andersson 10:06
38 Terra Nova skolan Eldsflammorna Samuel Benneck Malcolm H Olander Noel Ahlström 10:07
39 V-hejde skolan Godisgänget Lukas Olsson Malcolm Casper 10:08
40 Tjelvar skolan SNIGLARNA Kevin Enderberg Hampus Israelsson Samuel Svedén 10:09
41 Gråbo skolan Diamanterna Joakim Persson Samuel Sandgren Philip Nilsson 10:10
42 Lyckåker skolan Tarantellorna Jonathan Wessman Jonathan Jakobsson Elias Karlsson 10:11
43 Athene skolan Athenehjältarna Ted Alicia Hannes 10:12
44 Havdhem skolan De Tre Knattarna Emrik Niklasson Lukas Ekström Gustav Mattsson 10:13
45  Vakant Vakant 10:14
46 Väskinde skolan Raketerna Samuel Johansson Fredrik Hagberg Olof Westergren Daniel Torndal 10:15
47 Sanda skolan Blixtarna Simon Andersson Lukas Johansson Gustav Liepa 10:16
48 När skolan Skogens Kungar Oskar Thoren Gabriel Randleff Svante Melander 10:17
49 Terra Nova skolan Lilla Leoparderna August Magnusson Linus Andersson Simon Pileborg 10:18
50 V-hejde skolan Superlaget André Gillerfors Jonathan Ronsten Emma Hjalmarsson 10:19
51 Tjelvar skolan Mr Kings Martin Hocaoglu Madeleine Lerberg Isak Nordberg 10:20
52 Gråbo skolan Gråbo Boys Oscar Ahlby Hugo Eksholm Alexander Tingström 10:21
53 Lyckåker skolan Bröderna Grimm Eddie Lundquist Elias Sundberg Rickard Engström Joel Leveau 10:22
54 Barlingbo skolan The Four Spidermans Edvin Winarve Lindberg Ken Malmberg Christoffer Wikström Tarka Hamilton 10:23
55 Fardhem skolan Scrapman Björn Ljunggren Jonathan Nilsson Edwin Flygare 10:24
56  Vakant Vakant 10:25
57 Väskinde skolan Blixtarna Eric Jacobsson Edvin Larsson Martin Kolmodin 10:26
58 Kräklingbo skolan A.N.D. Andreas Martinsson Nils Erlands David Levin 10:27
59 Högby skolan Supernördarna Lukas Forsberg Albin Wallin Felicia Forsling 10:28
60 V-hejde skolan Blixtarna II Philip Adina Andersson Nils 10:29
61 Norrbacka skolan Norrbackakometerna Filip Engström Felix Knutas Fredrik Ekelöf Nathan Åberg 10:30
62 Tingstäde skolan 3 Kor Som Springer Adam Thomsson Simon Johansson Hans Landergren 10:31
63 Lärbro skolan EKORARNA Felix Brändström Hedda Ottestam Markus Röcklinger 10:32
Årskurs 1 Töisar (1470m)
Nummerlapp Skola Lagnamn Namn 1 Namn 2 Namn 3 Namn 4 Startid
64 Gråbo skolan Eldtjejerna Sara Söderberg Julia Jonasson Emma Petterssonåhlun 10:33
65 Humlegårds skolan Tjejspringarna Lina Jörnhammar Madelene Brobäck Patricia Andersson Isabelle Ekman 10:34
66 V-hejde skolan Supersnabbanelly Alice Söderholm Frida Pettersson Maja 10:35
67 Fårösund skolan Blixtarna Erica Karlsson Emma Lindelund Johan Widgren 10:36
68 Lyckåker skolan Chihuahuarna Jennifer Gahne Frida Blom Matilda Cubillos Johanna Grönlund 10:37
69 Tjelvar skolan Örnarna Tyra Levin Alma Dahlström Emelie Vigström 10:38
70 Norrbacka skolan tjärntjejerna Alice Löfqvist Gabriella Gardell Maja Bark Moa 10:39
71 Högby skolan Superstars Henrietta Jakobsson Moa Sandström Anna Klintbom William Larsson 10:40
72 Terra Nova skolan AMA Ava Rashidinaghad Madeleine Håkansson Anton Håkansson 10:41
73 Humlegårds skolan Springartjejerna Lina Jörnhammar Isabell Ekman Patricia Andersson Madelene Brobäck 10:42
74 Väskinde skolan Delfinerna Sofia Alverbro Meja Romin Matilda Romin 10:43
75 Fardhem skolan Witch Karolina Sandqvist Turid Simander Jorunn Björkegren 10:44
76 Lyckåker skolan Stjärnorna Moa Gustafsson Julia Ahlby Joy Andersson 10:45
77 Tjelvar skolan Killen& Tjejen Julia Jovanovic William Löf 10:46
78 Väskinde skolan De tre busarna tilda Langland Louise Holmedahl Erik Werkelin 10:47
79 Tingstäde skolan Stjärnorna Alex Österdahl Ruth Viinikka Diana Kasselbäck 10:48
80 Gråbo skolan Eldstjärnorna Felicia Karlsson Elsa Nelin Ali Muhammed Yousif 10:49
81 Norrbacka skolan Bästa Tjejerna Emma Löfgren Yasmine Qviberg Gabriella Båge 10:50
82 V-hejde skolan Blixtarna Tova Hördin Ebba Strängeborn Jesper 10:51
83 Athene skolan Power Puff Pinglorna Josefin Nordén Petronella Bryngelss Frieda Marcusson 10:52
84 När skolan Nassarna Maja Pettersson Klara Seigerlund Filip Smitterberg Jennelie Smitter 10:53
85 Tjelvar skolan Rubinsnäckorna Emilia Jovanovic Jennifer Laveryd Natalie Vigström 10:54
86 Dalhem skolan Blåsipporna Emma Berg Rodica Lövdahl 10:55
87 Garda skolan Supersnabbablixtarna Johan Ahlmark Ella Ternström Johanna Lervik 10:56
88 Terra Nova skolan Superstjärnorna Joanna Andersson Amanda Lydahl Ellen Gustafsson 10:57
89 Humlegårds skolan Snurre Sprätt Johanna Holmberg Nora Fernholm Agnes Flemming Felicia Larsson 10:58
90 Väskinde skolan Dom Tre Tjejerna Vilma Claesson Cazzandra Lundell Engla Eriksson 10:59
91 Havdhem skolan Superhjältarna Linnea Pettersson Kim Nygren Daniel Lorin 11:00
92 Lyckåker skolan Bästa Vännerna Fia Bergström Julia Jakobsson Linnéa Thomsson 11:01
93 Tjelvar skolan De Fyra Guldtjejerna Elvira Ekelund Lovisa Eklöf Jennifer Olofsson Wilma Thurell 11:02
94  Vakant Vakant 11:03
95 Högby skolan Tre Stjärnor Rebecka Norrby Philippa Lönning Jennifer Olsson 11:04
96 Gråbo skolan Supernallarna Maja Almgren Alexander Jacobsson Joanne Olsson 11:05
97 Humlegårds skolan Springarna Ellen Olofsson Elin Gardelius Lovisa Hoas Märtha Andersson 11:06
98 V-hejde skolan Småponnyerna Elin Lawergren Clara Eriksson Adam Smedberg 11:07
99 Rone skolan Skorpionerna Samuel Hederstedt Vilma Hult Emeline Karlsson 11:08
100 Lyckåker skolan Ice Cream Clara Nilsson Clara Jakobsson Wilma Olsson Fanny Johansson 11:09
101 Tjelvar skolan VILDHUNDARNA Sofia Johansson Savannah Johansson Emma Blomkvist Emma Löfqvist 11:10
102  Vakant Vakant 11:11
103 Tingstäde skolan De Tre Vitsipporna Amanda Olsson Gabriella Olsson Therese Gahnström 11:12
104 Terra Nova skolan Delfinerna Felicia Idebom Michelle O Besterman Dee Skinner 11:13
105 Norrbacka skolan Pysseltjejerna Embla Linge Isabella Asplund Klara 11:14
106 Väskinde skolan Tjejligan Sofie Vistrand Maja Steen Paulina Hallin 11:15
107 Fårö skolan Hästarna Kristina Kalström Ebba Kellström Frida Erlandsson 11:16
108 Lyckåker skolan Häst-Hund-Kaninerna Alma Jolby Emma Gottfridsson Lovisa Gustafsson 11:17
109 Tjelvar skolan Superstjärnorna Emilia Kristiansson Rebecca Brolin Martin Andersson 11:18
110  Vakant Vakant 11:19
111 Garda skolan Gardas Vinnarskallar Oliver Niklasson Emelie Jakobsson Bella Nilsson 11:20
Årskurs 2 Sorkar (1800m)
Nummerlapp Skola Lagnamn Namn 1 Namn 2 Namn 3 Namn 4 Startid
182 Humlegårds skolan NNF-06 Fredrik Thomsson Noak Engfeldt Nils Östanbo 10:31
183  Vakant Vakant 10:32
184 Lyckåker skolan Lyckåkersprintarna Emil Höltää Rasmus Abrahamsson Julian 10:33
185 Väskinde skolan Super Killarna Från Erik Hagbert Amadeus Hansson Tom Eriksson 10:34
186 Tjelvar skolan Rumpnissarna Micke Berg Jacob Ekman Pablo Hansson 10:35
187 V-hejde skolan De 3 Snorkråkorna Adrian Hellqvist André Söderholm Emil Johansson 10:36
188 Sanda skolan Björnligan Bus Carl Andre´ Matsson Rikard Thunegard 10:37
189 Länna skolan Ragawi Rasmus Lundgren Gabriel Ribaut William Hillblom 10:38
190 Gråbo skolan Guldfalkarna Adina Håkansson Filip Johansson Jonathan Steijner 10:39
191 Humlegårds skolan De Tre Gutegrabbarna Edvin Takavarasha Elliot Takavarasha Josef Söderling 10:40
192 Väskinde skolan Vinnarlaget Joar Ekelund Douglas Holmedahl Gabriel Carlén 10:41
193 Lyckåker skolan Drakarna Lucas Nordström Zebastian Höglund 10:42
194  Vakant Vakant 10:43
195 Tjelvar skolan Birdwatchers David Högberg Niclas Thomasson Josef Kalhory 10:44
196 V-hejde skolan Galspringarna Gustav Nisbel Viktor Sjöberg Simon Lindgren 10:45
197 Terra Nova skolan De Lata Gubbarna Joel Idebom Oscar Bäckman Anton Endrell 10:46
198 Öja skolan Blixtarna Dennis Jakobsson Arnold Pöppel Andre Fröling 10:47
199 Gråbo skolan Guldörnarna Martin Klintberg John Widerström Tim Sälelinna Leon Andersson 10:48
200 Dalhem skolan Sengångarna Martin Brennwald Henrik Liljegren Christoffer Smedberg 10:49
201 Tingstäde skolan De Tre Musketörerna Matilda Hagström Bolin Anton Johansson Simon Strate 10:50
202 Högby skolan Fotbollsälskarna Oskar Weström Isak Eneqvist Joakim Rosengren 10:51
203 Norrbacka skolan Havsörnarna Nils Tannfelt Edvin Ekbom Isac Ahdrian 10:52
204 Hörsne skolan Raggarna Elias Kolmodin William Mattiasson Anton Vistrand 10:53
205 Stånga skolan Stjärnorna Mattias Grankvist Albin Martell Oskar Martell 10:54
206 Fardhem skolan Ghost Riders Felix Persson Alex Nordvall Filip Urelind 10:55
207 Havdhem skolan Fotbollsproffsen Vidar Funkquist Lukas Pettersson Max Lagergren Oliver Lundberg 10:56
208 Hogrän skolan The Ghosts Christoffer Jacobsson Gustaf Lavergren Amanda Larsson S 10:57
209 Gråbo skolan Snabbablixtarna Julia Wilson Oliver Ohlsson Philip Duckert 10:58
210 Humlegårds skolan Superspringarna Linus Samuelsson Erik Lundahl Louie Söderberg 10:59
211  Vakant Vakant 11:00
212 Lyckåker skolan Den Nya Skitungen Alex Backéus Jonas Grönhagen Herman Möllerström 11:01
213 Väskinde skolan Actionligan Casper Lindby Jesper Andersson Birk Wallin 11:02
214 Tjelvar skolan Real Madrid Gurra Wesström Adrian Ekengren Lucas Edman 11:03
215 V-hejde skolan Västerhejdestjärnorn David Dahl Lovisa Virgin Nilkas Jespersson 11:04
216 Terra Nova skolan Snårkråkorna Gustav Strömbeck Jakob Olsson Calle Jörholt 11:05
217 Fole skolan Raketerna Simon Buskas Elin Lundin Harald Wiginder 11:06
218 Gråbo skolan Superblixtarna Chris Bastholm Tobias Käck Frida Hansson 11:07
219 Humlegårds skolan Sportkillarna Leo Unnermark Linus Larsson Adrian Hellman 11:08
220  Vakant Vakant 11:09
221 Lyckåker skolan Lyckåkers Bästa Lag Carl Arvidsson Gustav Turesson Viktor Hallin Sofia Adler 11:10
222 Väskinde skolan De Tre Musketörerna Simon Vernersson Oliwer Söderholm Mattias Wihlborg 11:11
223 Tjelvar skolan Kändisarna Mohammed Al Robin Larsson Valdemar Löf 11:12
224 V-hejde skolan King Kong Viktor Andersson Martin Olsson Emil Pettersson 11:13
225 Sanda skolan D 3 Vännerna & Jerry Hugo Utterberg Max Nilsson Alexander Run 11:14
226 Montessori skolan De Tre Vilsna Männen Lucas Zaul Adam Sean 11:15
227 Gråbo skolan DAVA-Kungarna David Stenström Arild Carlsson Viktor Almgren Anton Söderberg 11:16
228 Dalhem skolan Rumpnissarna Rasmus Hansson Rasmus Ekman Niklas Weimer 11:17
229  Vakant Vakant 11:18
230 Högby skolan Snabba Drakarna Hjalle Andersson Patrick Fridlund Hannes Gottberg 11:19
231 Norrbacka skolan Örnarna Wilhelm Thorell Diego Tholin Anton Olsson 11:20
232 Hörsne skolan Lillkorparna Erik Pettersson Joel Ganström 11:21
233 Stånga skolan Flundrarna Christian Fredin Elias Hallin Nicklas Gustavsson 11:22
234 Terra Nova skolan Döskallarna Robin Olofsson Jesper Blomqvist Jimmy Schelin 11:23
235 Hogrän skolan De Tre Crosskillarna Tobias Hansson Thim Lövdahl John Runfeldt 11:24
236 Gråbo skolan Skogsspringarna Daniel Bolin Hanna Olai Milos Cuskic 11:25
Årskurs 2 Töisar (1800m)
Nummerlapp Skola Lagnamn Namn 1 Namn 2 Namn 3 Namn 4 Startid
121 Lärbro skolan LINN-GIRLS Feylinn Brandon Eriksson Elin Torndal Linn Bogren 09:30
122 Lyckåker skolan Kartläsarbjörnarna Tyra Mellin Elin Johnsson Simon Segerdahl 09:31
123 Sanda skolan Vi MWA Mary Wilma Hedin Asta B 09:32
124 Tjelvar skolan Blixtarna Elvira Levin Ronja Fröberg Alma Sundqvist 09:33
125 Fardhem skolan De Gyllene Bärvrarna Lina Olofsson Zenita Dunstrand 09:34
126 Högby skolan Agnes Dansare Isabelle Eliasson Viktoria Söderman Julia Nordahl Emilia Stenström 09:35
127 Tingstäde skolan De Snabba Sniglarna Amanda Norberg My Wallin Hampus Carlsson 09:36
128 Väskinde skolan Glittertjejerna Saga Lindholm Ellen Lavergren Wilma Trennestam Julia Markström 09:37
129 Montessori skolan Sunshine Levina Clara Zamira 09:38
130 Terra Nova skolan Superspringarna Emma Larsson Jennifer Othberg Elias Hernandez 09:39
131 Havdhem skolan Friends For Ever Anna Ahlin Linnèa Ahlin Amanda Westberg 09:40
132 Lyckåker skolan Lyckofalkarna Frida Levin Sandra Kollberg Natalie Karlsson 09:41
133 Norrbacka skolan Fotbollsbrudarna Klara Fohlin Ellen Sandström Olivia Ullberg 09:42
134 Tjelvar skolan De Tre Små Grisarna Isabella Trennestam Jennifer Funk Edit Andersson 09:43
135 Klinte skolan Hajarna Ida Larsson Casper Menghini Ellinor Plamboeck 09:44
136 Hörsne skolan Delfinerna Anna Karlsson Michaela Ahlgren Jaane Pussinen 09:45
137 Tingstäde skolan De Grymma Ekorrarna Liza Samuelsson Tanja Björkegren Minna Horwitz 09:46
138  Vakant Vakant 09:47
139 V-hejde skolan De 3 Snorungarna Jonathan Hjalmarsson Fanny Bevaqua Hanna Bolin 09:48
140 Terra Nova skolan Super Novorna Emma Öhman Amanda Söderström Petra Rosvall 09:49
141 Stånga skolan GPLN Star Gabriella Dahlby Petra Österberg Lina Larsson Nellie Jakobsson 09:50
142 Öja skolan Stjärnorna Max Hallenbring Karolin Öberg Elin Sedersten 09:51
143 Sanda skolan Skogssniglarna Julia Ahlin Alexandra Qvarnberg Julia Österlund 09:52
144 Tjelvar skolan Jättebebisarna Linnea Andersson Linnea Holmstedt Moa Särland Rebecca Schandl 09:53
145 Vänge skolan RAN Rebecka Borg Amanda Falstedt Natalie Uddin 09:54
146 Hogrän skolan Chokladälskarna Emmy Nordvall Nadja Brecevic Sarah Åkerman 09:55
147 Barlingbo skolan Hästtjejerna Moa Lindblad Johanna Jakobsson Lovis Persson 09:56
148  Vakant Vakant 09:57
149 Eskelhem skolan Jo-Jotjejjerna Linnea Göransson Ording Ida Olsson Juliette Iturralde 09:58
150 Gråbo skolan Power-Girls Angelika Aalto Zahra Al Helina Özyurt 09:59
151 Fårö skolan Tofsflickorna Ida Kellström Cornelia Kalström Emilia Olsson 10:00
152 Lärbro skolan Brudarna Julia Häggbom Jennifer Andersson Maja Pettersson 10:01
153 Lyckåker skolan Dykande Delfinerna Anna Norberg Klara Karlsson Felicia Karlsson Linnéa Logström 10:02
154 Norrbacka skolan Supersnabbasniglarna Julia Nilsson Hedda Dahlström 10:03
155 Tjelvar skolan Mascara Linn Sandstöm Tintin Hansson Desirèe Engström 10:04
156 Humlegårds skolan Snödropparna My Sandgren Agnes Ljung Anna Hederstedt Freja Allén 10:05
157 Högby skolan Superlaget Paula Larsson Ellen Larsson Carl Sandsjö 10:06
158 Tingstäde skolan D 3 Snabba Sniglarna Hampus Carlsson My Wallin Amanda Norberg 10:07
159  Vakant Vakant 10:08
160 V-hejde skolan Pumatjejerna Amanda Westin Josefin Olofsson Sara Jakobsson 10:09
161 Terra Nova skolan De Tre Vargungarna Ebba Bavér Filippa Eile Anton Steen 10:10
162 Havdhem skolan Best Friends Mattsson Anneli Wahl Jenny 10:11
163 Lyckåker skolan Superstars Tinne Nyström Felicia Petersson Patrik Björklund 10:12
164 Sanda skolan Smurfarna Hugo Boman Anna Toftén Hanna Lukovinsky 10:13
165 Tjelvar skolan Dom Tre Pandorna Andrea Drottenmyr Jelena Saric´ Mari Wallin 10:14
166 Länna skolan Bad Girls Emma Hillblom Kerstin Lundin Fanny Löfgren 10:15
167 Hörsne skolan Guldhovarna Tove Rönnbäck Nora Dahlberg Emelie Karlsson 10:16
168 Tingstäde skolan De 3 Abborrarna Sammy Sellin Linn Hedrén Lisa Hellenberg 10:17
169  Vakant Vakant 10:18
170 Montessori skolan 1-2:An Matilda Fia Alva 10:19
171 Terra Nova skolan Coolingarnas Svärd Linnea Österberg Larsson Moa Ahlqvist Emelie Olsson 10:20
172 Stånga skolan The Stars Mindy Hadland Johanna Hallbom Matilda Holgersson Sigrid Sjöholm 10:21
173 Lyckåker skolan De 3 Skogshjortarna Rebecca Hejdenberg Emma Forsberg Emelie Fredriksson 10:22
174 Norrbacka skolan Girl Power Champions Lovisa Berlin Celine Nordlander Louise Lindberg 10:23
175 Tjelvar skolan 1:A Kvinnan På Däck Angelica Österberg Ellinore Vinberg Johanna Svensson 10:24
176 Väskinde skolan J-Girls Jennifer Thomsson Julia Livemo Julia Uddin 10:25
177 Hogrän skolan Supergänget Sally Wiesand Janna Engström Tilda Karlsson 10:26
178 Barlingbo skolan Bubbels Moa Pettersson Felicia A Nannsjö Elvira M Winklerfelt 10:27
179  Vakant Vakant 10:28
180 V-hejde skolan Bästisarna Angelica Keijser Johanna Strömstedt Moa Gutenwik 10:29
181 Terra Nova skolan Tigrarna Elina Airikainen Isabel Pettersson Hampus Hoffman 10:30
Årskurs 3 Sorkar (2140m)
Nummerlapp Skola Lagnamn Namn 1 Namn 2 Namn 3 Namn 4 Startid
304 Garda skolan Teddybjörnarna Ronja Björkqvist Kalle Karlsson Theo Dahlbom 10:23
305 Tjelvar skolan Busungarna Filip Pontus Jesper 10:24
306 Länna skolan IK Graip Håkan Lövkvist Simon Nilsson Mymma Ponten 10:25
307 Lärbro skolan The Flame Ravens Jakob Magnusson Emil Techel Pontus Häggbom 10:26
308 St Hans skolan The Blue Team Ossian Possettlilja Elon Ekelöf Filip Knutsson 10:27
309 Allé skolan Knatteligan Pontusthomsson Buster Rodlert Joel Silva 10:28
310 Lyckåker skolan Snabbstartarna Pontus Jespersson Kid Eneqvist Emil Sundberg 10:29
311 Kräklingbo skolan Fårskallarna Fredrik Levin Tim Palmgren Sandlin Pontus Olofsson 10:30
312 Havdhem skolan Benknäckargänget Kalle Pettersson Jonatan Snöbom Philip Lyberg 10:31
313 Norrbacka skolan Norrvinnarna Ellinor Vejlens Malte Åberg Noa Onoszko 10:32
314 Fardhem skolan TFO BUZZILIJO Jost Björkegren Ilias Chaitas Parinya Leenam 10:33
315 Eskelhem skolan Energy Boys Pontus Häggqvist Christian Assarsson Henrik Nero 10:34
316 Fårösund skolan Dom Coola Killarna Christoffer Grönlund Leo Hultman Fabian Hultman 10:35
317 Tjelvar skolan Det Bästa Gänget Måns Nilsson Oliver Burgedahl Axel Lindberg 10:36
318 Högby skolan Superknattarna Chanti Childs Viktor Klintbom Edwin Wallin 10:37
319 Gråbo skolan KILLKORPARNA ADAM TURUNEN VIKTOR LINDBERG ADAM OLSSON 10:38
320 Fårö skolan Snillesudden Daniel Gustavsson Casper Dennerdahl Rasmus Jansson 10:39
321 Terra Nova skolan Speedboys Jonathan Östergren Kristian Sahlen Benjamin Sundberg 10:40
322 Lyckåker skolan De Tre Musketörerna Isac Swahn Sebastian Adegren Clarence Orrje 10:41
323 Klinte skolan Ghostbusters Oliver Jonasson Ludvig Jakobsson Cecilia Holmqvist Tim Holmqvist 10:42
324 V-hejde skolan D Flygande Krossarna Oskar Olsson Kevin Westborg Simon Malmros 10:43
325 Dalhem skolan Vårtbitarna Gustav Åhlén Terese Sandelin Elias Pettersson 10:44
326  Vakant Vakant 10:45
327 Garda skolan Di Sma Undar Jårdi Stina Åström Gustaf Edlund Kristoffer Ahlmark 10:46
328 Tjelvar skolan De Tre Snabba Grabba Johan Buskas Felix Etelhag David Jakobsson 10:47
329 Barlingbo skolan Wisby Boys Of B-Bo Elof Winarve Lindberg Rasmus Sundh Dennis Gudinge 10:48
330 Lärbro skolan V.R.F. Tim Brändtröm Erik Tomtlund Jerry Veigh 10:49
331 Fole skolan E:S:P Fole Elias Thomsson Sara Magnusson Pehr H Pettersson 10:50
332 Allé skolan Knatte, Fnatte & Tja Jesper Alvås Lukas Boberg Wiktor Celis Schuber 10:51
333 Lyckåker skolan De Tre Mesarna Lars Ahlbom Robin Öberg Rasmus Henriksson 10:52
334 Väskinde skolan Eldflammorna Annie Hjerthén Daniel Alverbro Christoffer Anderson 10:53
335 Havdhem skolan Busungarnas Comeback Svante Båtelsson Erik Nygren Henrik Westerlind 10:54
336 Stånga skolan Kladdtårtorna Jack Jormer Niklas Nilsson Elis Öhrman 10:55
337 Hogrän skolan Detroit Devils Johannes Lundström Tim Sandberg 10:56
338  Vakant Vakant 10:57
339 Fårösund skolan Corredores Ossian Kihlberg Jonathan Hillbom Sebastian Ljung 10:58
340 Tjelvar skolan Kepsungarna Aboubaker David Hannes 10:59
341 Länna skolan Lightningboys Simon Hillblom Fredrik Waldekrantz Anton Gustavsson Jonathan Samuels 11:00
342 Gråbo skolan DE TRE MERARNA DANIEL HEDBERG LUDWIG NILSSON AUGUST NORDSTRÖM 11:01
343 Tingstäde skolan Vi Vann Påskcupen Anton Larsson Jacob Amnér Pontus Pettersson 11:02
344 Terra Nova skolan X-Ligan Simon Holm Jens Norell Quintus Pettersson 11:03
345 Lyckåker skolan Run For Tigers Hampus Pettersson Isak Björkegren Linus Nilsson 11:04
346 Kräklingbo skolan Snabba Björkar Björn Thomsson Oskar Östman 11:05
347 V-hejde skolan Vibbledårarna Sofie Lagerqvist Robin Zerne Elias Gillerfors 11:06
348 Dalhem skolan Björnligan Oscar Larsson Tore Jägerup Mathias Söderstrand 11:07
349  Vakant Vakant 11:08
350 Garda skolan Power Emeli Lautin EMFI Isabelleolofsson 11:09
351 Tjelvar skolan Crazy Smiles Viktor Max Elias 11:10
352 Högby skolan Rockstars Sebastian Öjefors Adam Mellin Hjalmar Jacobsson 11:11
353 Lärbro skolan Bad Boys Johannes Svärd Linus Nypelius Lucas Birath Tibbe Henriksson 11:12
354 När skolan Laubo U Täu Närkar Roy Pettersson Mattias Jakobsson Philip Kullander 11:13
355 Allé skolan The Fanta Albin Thomsson John Bure Casper Lindblad 11:14
356 Lyckåker skolan Mad Dogs Gabriel Augustsson Eddie Ahlgren Max Martelleur 11:15
357 Klinte skolan Myrjägarna Robin Vinja Kevin Asplund Josefine Jakobsson 11:16
358 Havdhem skolan Hansa Boys Andreas Ronström Rasmus Sjöberg Adam Söderlund 11:17
359 Norrbacka skolan MJM Malte Stenström Johannes Fritz Mohamed Fadhel Hassa 11:18
360 Eskelhem skolan Coola Kottarna Gustav Sjödahl Jesper Sjölund Elias Rödland 11:19
361  Vakant Vakant 11:20
362 Fårösund skolan Snabba Rävarna Alexander Ahlqvist Andreas Karlsson Jonna Johansson 11:21
363 Tjelvar skolan 3 Supersnabba 3:Or William Gahm Gustav Hagberg Adam Olsson 11:22
364 Barlingbo skolan The Jam Johannes Lindblad Amanda Lindvall Marcus Hellgren 11:23
365 Gråbo skolan Guld Örnarna Rasmus Sundahl Viktor Fajersson Leonard Pettersson 11:24
366 Fole skolan Di Sma Unda Jårdi Jesper Andersson Mathias Sjöberg Josef Wiginder 11:25
367 Terra Nova skolan Golden Boys William Havdell Karl Jonathan Nyd 11:26
368 Lyckåker skolan Dem Tre Sandkornen Carl Johansson Patrik Franzén Jesper Olofsson 11:27
369 Väskinde skolan 3 Nördar Från Väskin Oscar Tunviken Fabian Olli Johansso Morgan Olofsson 11:28
370 V-hejde skolan VARG TEAMET JOAR BANDINGE ELIN HOAS OLOF NYLANDER 11:29
371 Dalhem skolan Tomtenissarna Mattias Mehlqvist Zackarias Söderdahl Jennifer Smedberg 11:30
372  Vakant Vakant 11:31
Årskurs 3 Töisar (2140m)
Nummerlapp Skola Lagnamn Namn 1 Namn 2 Namn 3 Namn 4 Startid
251 Tjelvar skolan 3 Gutar O 1 Skåning Matilda Agnes Linda Engla 09:30
252 Fardhem skolan Vampyrerna Alva Hansson Mikaela Orleifsson Amanda Olofsson 09:31
253 Allé skolan Skogsraketerna Henrietta Holmberg Maja Lundberg Helena Sandquist 09:32
254 Gråbo skolan The Winners Felix Bjarneby Annie Landergren Frida Ekman 09:33
255 Lärbro skolan Stjärnorna Emelie Gardell Jennifer Stenström Gullan Bulut 09:34
256 Havdhem skolan Hammarbyarna Olivia Grauning Amanda Isenberg Anna Olofsson 09:35
257  Vakant  Vakant 09:36
258 Athene skolan Vilse I Skogen Josefine Willemo Louise Lytholm Nathalie Persson 09:37
259 Väskinde skolan Gnottarna Linnea Blomqvist Johanna Björkander Ebba Ruthström 09:38
260 När skolan Krutgummorna Julia Jakobsson Alice Karlsson Sissela Andersson Viktoria Thomsso 09:39
261  Vakant Vakant 09:40
262  Vakant Vakant 09:41
263 Terra Nova skolan Blixtpantrarna Emilia Benneck Frida Elmnert Moa Fredriksson 09:42
264 V-hejde skolan Fårskallarna Amanda Söderholm Cornelia Aav Emma Gustavsson 09:43
265 Kräklingbo skolan Monky  And Donky Alice Heijbel Grete Lindberg Vakant 09:44
266 Fårösund skolan Rumpnissarna Olivia Nilsson Nickolina Malmqvist Lina Mårtensson 09:45
267 Öja skolan Vi har roligt Emma Bergström Hanna Sjöberg Eneas Hållsten 09:46
268 Norrbacka skolan Vinnarskallarna Hannah Mellin Linnea Rosvall Sofie Ljungqvist 09:47
269 Lyckåker skolan Knattarna Anna Veström Linnea Samuelsson 09:48
270 Fole skolan Foles Smurfar Alexandra Olofsson Ida Hoas Hanna Björklund Hillevi Nyström 09:49
271  Vakant Vakant 09:50
272 Tjelvar skolan Öns Snabbaste Brudar Julia Maja Jasmin Theresa 09:51
273 Högby skolan Grisarna Daniella Eddaoui Evelina Gahm Strrage Niklas Forsberg 09:52
274 Allé skolan De Tre Fältisarna Anna Oscarsson Elfrida Svedjer Sara Nyberg 09:53
275 Gråbo skolan Solbrända Brudar Fanny Gardarfve Jenny Jakobsson Olivia Wright 09:54
276 Stånga skolan Lill-Grodorna Agnes Larsson Lisa Johansson Lovisa Karlsson 09:55
277 Eskelhem skolan Energy Girls Matilda Bolin Nellie Stomberg Annika G 09:56
278 Klinte skolan Skogstokarna Linnéa Andersson Sissela Cederlund Björn Svensson Mikael Klasson 09:57
279 Vänge skolan Topptrimmarna Hanna Almgren Josefin Wikberg Matilda Dreborg 09:58
280 Väskinde skolan Rockänglarna Lovisa Bergström Julia Gardell Beatrice Wessman 09:59
281 Tingstäde skolan Smygfisarna Linn Johansson Evelina Viinikka Alexandra Thomsson 10:00
282  Vakant Vakant 10:01
283 Hörsne skolan Little Girls Desiré Kolmodin Agnes Carlsson Emy Rogestam 10:02
284 Terra Nova skolan Rätt Väg Jennifer Steen Tove Widange Emma Kurvits 10:03
285 V-hejde skolan De Tre Folkhälsarna Saga Juniwik Julia Johansson Hilda Appelblom 10:04
286 Kräklingbo skolan Schampoo & Balsam Stella Rosenkvist Malin Warrodell 10:05
287 Fårösund skolan Svärmors Tungor Agnes Erlandsson Julia Lindelund Elisabeth Hellström 10:06
288 Öja skolan Raukarna Micaela Pettersson Emma Norrby Jenny Vestberg 10:07
289 Norrbacka skolan Östervindarna Saga Lövkvist Matilda Johansson Nellie Wesslen Shakira Tholin 10:08
290 Lyckåker skolan Golden Stars Ida Lagerqvist Emma Thomsson Linn Liljeström 10:09
291 Dalhem skolan Myrslokarna Felicia Hejdenberg Paula Söderdahl Robin Cederlund 10:10
292  Vakant Vakant 10:11
293 Tjelvar skolan Tuttifruttibrudarna Sara Ebba Viktoria Nathalie 10:12
294 Roma kyrkskola MM- Tjejerna Maja Söderström Moa Vakant 10:13
295 Allé skolan MLJ Josefine Ryftenius Lisa Karlbom Mimmi Fordal 10:14
296 Gråbo skolan Coola Skogsbrudarna Ida Lickhammer Kamonrat Johansson Maja Eksholm 10:15
297 Lärbro skolan Spykids Danine Pettersson Fredrika Karlsson Amanda Emgström 10:16
298 Havdhem skolan Galopperande Hästar Vendla Niklasson Terese Båtelsson Karolina Mattsson 10:17
299 Länna skolan The Winners Cecilia Lindmark Julia Olsson Linus Stuxberg 10:18
300 Athene skolan Tres Amigos Ebba Karlsson Livia Krusenblad Liv Malmros 10:19
301 Väskinde skolan Rumpstudsarna Felicia Kalmén Fliza Olli Johansson Nathalie Silfver Fannie Franzén 10:20
302 Fårö skolan 3 Springande Tjejer Astrid Herlitz Emma Thurgren Jennifer Nordberg 10:21
303 Länna skolan The Best Friends Olivia Linder Leia Broman Estelle Johansson 10:22
Årskurs 4 Sorkar (2800m)
Nummerlapp Skola Lagnamn Namn 1 Namn 2 Namn 3 Namn 4 Startid
401 Hörsne skolan De 4 Sabeltan.Tigrar Pontus Lind Andreas Ohlsson Johannes Nygren Roger Lindberg 10:00
402 Terra Nova skolan Rysk, Tysk & Bellman Adrian Sundberg Pontus Björklund Sebastian Norrby 10:01
403 Stenkyrka skolan Tres Muchachos Linus Johansson Andreas Gabrielsson Anton Jakobsson 10:02
404 Dalhem skolan Skater-Pack Einius Paulaitis Pontus Ahlström Tommy Engstrand 10:03
405  Vakant Vakant 10:04
406 Solberga skolan Softpotatisarna Anton Ekengren Patrik Bernhardsson Casper Svensson 10:05
407 Lyckåker skolan Full Fart Wictor Nordström Rasmus Hansson Louise Kollberg 10:06
408 Allé skolan D 3 Kutande Bärfisar David Benneborg Max Malmros Dani Tabari 10:07
409 Barlingbo skolan Grisänglarna Felix Sundh Joseph Pettersson Gustav Fredriksson 10:08
410 Havdhem skolan Knatte,Fnatte,Tjatte John Funkquist Jesper Pettersson Anton Ronström 10:09
411 Terra Nova skolan Jackass Andreas Blomqvist Julius Åkesson Charlye Höggren 10:10
412 Öja skolan SOS Simon Båtelsson Ola Boberg Sten Lövbacke 10:11
413 Dalhem skolan De Tre Kålhuvudena Aurora Klint Erik Harstäde Richard Nordahl Julius Janehag 10:12
414  Vakant Vakant 10:13
415 Solberga skolan VM-Guld Greger Lövdahl Oskar Stillman Lizette Söderdahl 10:14
416 Stånga skolan Fotbollsproffsen Timothy Hadland Edvin Warte Kevin Hallbom 10:15
417 Allé skolan De Oljade Blixtarna Kevin Ansin Isak Flemming Gustav Lytthem 10:16
418  Vakant Vakant 10:17
419 Hogrän skolan The Burning Rockets Joel Weström Emil Axelsson 10:18
420 När skolan Golden Eye Jonatan Pettersson Robin Dalström Vakant 10:19
421 Terra Nova skolan De Tre Poliserna Oliver Olofsson Simon Wisselgren Jesper Eskelind 10:20
422 Garda skolan De 3 Små Parasiterna Andreas Sundlin Carl Dahlbom Jonas Larsson 10:21
423 Dalhem skolan Freak-Kids Martin Pettersson Rasmus Ahlby Erik Smedberg 10:22
424  Vakant Vakant 10:23
425 Solberga skolan J A G Jonas Sellin Adam Abouhafs Gabriella Melander 10:24
426 Lyckåker skolan Champions League Viktor Pettersson Murat Mustafa Simon Kappel 10:25
427 Allé skolan Tandtrollen Jakob Andersson Marcus Karlbom Peter Westberg 10:26
428 Barlingbo skolan The Three Devils Henrik Hammerin Thomas Magnusson Jimmy Lundin 10:27
429 Sanda skolan Dom Tre Skotten Konrad Elebjörk Erik Nyström 10:28
Årskurs 4 Töisar (2800m)
Nummerlapp Skola Lagnamn Namn 1 Namn 2 Namn 3 Namn 4 Startid
430 Allé skolan Dancing Queens Elin Fritz Johanna Wallström Elina Hörling 10:29
431 Solberga skolan FAS Frida Hallgren Amanda Eklöf Sanna Svedjer 10:30
432 Garda skolan 1boyand2girls Denise Schüberg Amanda Whalgren Emil Åkerman 10:31
433 Fole skolan De Söta Hårbollarna Elin Nilsson Alvina Edmundsson Junia Birgersson Nora Nilsson 10:32
434  Vakant Vakant 10:33
435 Sanda skolan 3H Sofia Nilsson Jessika Bergström Louise Löfgren 10:34
436 Fårösund skolan Hästtjejerna Jennifer Söderlund Matilda Widgren Vakant 10:35
437 Solberga skolan All Grown Up Nomi Andersson Olivia Steinbuchel Christoffer Olofsson 10:36
438 Norrbacka skolan The Runners Melina Bendelin Reslan Rim Sofia Östergren 10:37
439 Terra Nova skolan SFL-Ligan FANNY DAHLGREN SARA WAKTEL LINNEA OXENVALT 10:38
440 Hörsne skolan Röda Laget Eva Frida Klimczak Cecilia Gudinge 10:39
441 När skolan We Are The Best Frida Thomsson Lova Söderström Hannah Jakobsson 10:40
442 Allé skolan Visbypopcorn Isabella Levin Vendela Swenson Sara Fredin Caroline Hallgre 10:41
443 Solberga skolan De Tre Små Grisarna Emelie Östman Miranda Lindström Emmy Benedicto 10:42
444 Barlingbo skolan The Cool Girls Josefine Söderstrand Johanna Pettersson Caroline Larsson 10:43
445 Vänge skolan Cocky Wildkids Hanna Hägg Sofia Dreborg Agnes Lithberg 10:44
446  Vakant Vakant 10:45
447 Lärbro skolan Black Girl Liw Hagman Jaquline Svärd Linnea Lundgren 10:46
448 Fårösund skolan Fire Girls Felicia Ringbom Betty Ljung Mona Björklund 10:47
449 Solberga skolan All Greens Up Nomi Andersson Olivia Steinbüchel Christoffer Olovsson 10:48
450 Norrbacka skolan Kartsmartarna Amanda Ahlin Kendra Härlin Edith Sandström 10:49
451 Väskinde skolan Tre Ägg I Gympaskor Cornelia Hansson Victoria Hultberg Matilda Eklöf 10:50
452 Eskelhem skolan Fyrorna Lovisa Göransson Ording Linnea Olsson Jaqueline Iturralde 10:51
453 Hörsne skolan Geoparderna Unni Dahlstedt Sandra Lingstedt Erica Ahlqvist 10:52
454 Stånga skolan De Galna Grodorna Agnes Olofsson Moa Gustafsson Hanna Rylander Alexandra Dahlby 10:53
455 Allé skolan Fotbollsnördarna Vendela Kramer Elin Zetterström Leo Takavarasha 10:54
456 Solberga skolan Trippel-C Celine Hocaoglu Clara Nysell Casper Nysell 10:55
457 Garda skolan Mean Girls Rebecca Gustafsson My Ternström Clara Klingenström 10:56
458 Fårö skolan Snilleblixtarna Felicia Godman Lovisa Herlitz Patricia Nordberg 10:57
459  Vakant Vakant 10:58
460 Högby skolan De Dansande Aporna Emelie Martell Edvin Nyström Ina Sandström 10:59
461 Fårösund skolan Fina Fräcka Flickor Josefine Malmqvist Sandra Svensson Anna Jonsson 11:00
462 Solberga skolan Solstrålarna Saga Ivarsson Westergren Linda Malmberg 11:01
463 Norrbacka skolan Legogubbar På Språng Matilda Berlin Jenny Rohnström Simone Jakobsson 11:02
464 Öja skolan Tre Snygga Brudar Ida Svensson Beatrice Nilsson Lottie Svensson 11:03
465 Hörsne skolan De 3 Stjärnskotten Linn Möller Mikaela Rönnbäck Daniel Dahlstedt 11:04
466 Lärbro skolan Springarna LJE Linda Hansson Emilia Björnlund Julia Söderstrand/Wi 11:05
467 Allé skolan Blixttjejerna Lydia Bond Ronja Holmgren Nina Berggren Siri Werkelin 11:06
468 Solberga skolan Superspringarna Maja Britse Olivia Yttergren Elias Häglund 11:07
469 Barlingbo skolan Studsmaffian Emely Jakobsson Stephanie Andersson Lisa Lindahl 11:08
470 V-hejde skolan Heartbreakers Emilia Söderholm Emma Djurberg Jonathan Lawergren 11:09
471  Vakant Vakant 11:10
472 Lyckåker skolan De 3 Supertjejerna Alice Hansson Agnes Mallin Emma Jernberg 11:11
Årskurs 5 Sorkar (3070m)
Nummerlapp Skola Lagnamn Namn 1 Namn 2 Namn 3 Namn 4 Startid
501 Solberga skolan De Tre Vilse Männen Philip Andersson Jacob Ospino Siedber Stefan Sellin 10:00
502 Lyckåker skolan Smurfarna Simon Bergström Robert Hartman Emil Hanebring 10:01
503  Vakant Vakant 10:02
504 Länna skolan Girafferna Jonatan Edström Joakim Olofsson Jasmine Lehrberg 10:03
505 Solberga skolan Thre Speedos Albin Kolmodin Johan Wiman Tim Svensson 10:04
506 Barlingbo skolan Three Athletes Jacob Shatohin Ludvig Mellberg Carl Svensson 10:05
507  Vakant Vakant 10:06
508 Roma skolan The No Name Mikael Gardelin Leo Norman Albert Askengren Jakob Hansson 10:07
509 Montessori skolan De Stora Stjärnorna Jim Martin Oliver 10:08
Årskurs 5 Töisar (3070m)
Nummerlapp Skola Lagnamn Namn 1 Namn 2 Namn 3 Namn 4 Startid
511 Solberga skolan Lagkamraterna Emelie Johansson Frida Ekman Katja Larsson 10:09
512 Roma skolan Solstolstrion Amanda K Linnea Sigrid 10:10
513 Gråbo skolan Raven Girls Emma Lickhammer Angelica Landergren Ellinor Sundstrand 10:11
514 Väskinde skolan Kalaspuffarna Jennie Engström Simone Karlström Linnea Rundby 10:12
515 Solberga skolan The Pink Ladies Lovisa Löfgren Sofia Christensson Klara Andersson 10:13
516 Fardhem skolan Greased Lightning Elsa Ericson Andre'a Chaitas Elias Constantinou 10:14
517 Stenkyrka skolan Knatte Fnatte Tjatte Anna Magnusson Erika Amnér Jasmine Thomsson 10:15
518 Roma skolan Girlpower Johanna Ellinor 10:16
519 Väskinde skolan Tigers Sophie Frithiof Sabina Hansson Linnea Tunviken 10:17
520 V-hejde skolan Girlpower Number One Ronja Westborg Ida Gutenvik Sandra Tahlen 10:18
521 Norrbacka skolan Stjärnskotten Josefin Ullberg Matilda Othberg Emma Qviberg 10:19
522  Vakant Vakant 10:20
523 Roma skolan Bumbibjörnarna Amanda P Teres Oliwia 10:21
524 Sanda skolan Tre Blonda Snygginga Märta Nyrot Mathilda Sövhammar Annie Pettersson 10:22
525 Väskinde skolan Fotbollsbrudarna Gry Wallin Simone Fredin Sara Steen 10:23
526 Montessori skolan De Tre Bortsprungna Eira Aniela Veronica 10:24
527 Östergarn skolan De Tre Tuffingarna Cassandra Stjernholm Johanna Wallin Amanda Olofsson 10:25
Årskurs 6 Sorkar (3070m)
Nummerlapp Skola Lagnamn Namn 1 Namn 2 Namn 3 Namn 4 Startid
601 Klinte skolan Gangsters Otto Sundén Müller Benjamin Lickander Asker Siggelin 10:26
602 Norrbacka skolan Norrbacka 6K Emil Vejlens Jonas Stuxberg Malte Rieém Lindgren 10:27
603 Dalhem skolan Inget Lag Robin Mehlqvist Niclas Larsson Miguel Jönsson 10:28
604 Garda skolan Knatte,Fnatte,Tjatte Rasmus Levin Richard Lervik Emil Tingström 10:29
605  Vakant Vakant 10:30
606 Roma skolan 2 Kungar Och 1 Ess Johanna Allqvie Victor Bjersander Joel Lawergren 10:31
607 Högby skolan Heta Getar Marco Cuomo Stefan Ilic Fredrik Westerman 10:32
608 Athene skolan The Pink Crocodiles Ricki Erlandsson Timmy Ylander Nike Erlandsson 10:33
609 St Hans skolan Zuperzvamparna Philip Söderström Loke Sandblom Felix Johansson Jakob Daorana 10:34
610  Vakant Vakant 10:35
Årskurs 6 Töisar (3070m)
Nummerlapp Skola Lagnamn Namn 1 Namn 2 Namn 3 Namn 4 Startid
611 Östergarn skolan De Tre Små Griserna LINNEA JAKOBSSON JOSEFINE LJUNGQVIST RASMUS WAHLGREN 10:36
612 Länna skolan Rumpnissarna Viktoria Bingström Olivia Broman Veronica Berglund 10:37
613  Vakant Vakant 10:38
614 Hörsne skolan Knatte Fnatte Tjatte Linnea Hammerin Viktoria Nygren Alice Olsson Moa Rogestam 10:39
615 Fårö skolan Jag Vet Inte Johanna Widborg Tindre Godman Zabina Lantz 10:40
616 Dalhem skolan Tre Musketörerna Fanny Hellgren Emeli Olivenskog Ellen Gustafsson 10:41
617 Lärbro skolan Girlpower Isabella Larsson Emma Lagergren Annie Pettersson 10:42
618 Stenkyrka skolan Myrorna Katrin Andersson Lisette Andersson Jonathan Blomér 10:43
619  Vakant Vakant 10:44
620 Gothem skolan The Green Girl Caroline Ljunggren Alexandra Andersson 10:45
621 Fårö skolan Klajolin Linn Sundberg Josefin Söderkvist Klara Blochmann 10:46
622 Dalhem skolan Trippelnördarna Beatrice Jägerup Isabellé Ruthström Mikaela Åhlén 10:47
623 Lyckåker skolan Glitter Rumporna Erica Henriksson Linda Henriksson Lovisa Samuelsson 10:48
Årskurs 7-9 Sorkar (3330m)
Nummerlapp Skola Lagnamn Namn 1 Namn 2 Namn 3 Namn 4 Startid
701 Athene skolan Brosorkar Niklas Liljegren Alexander Nilsson Vakant 10:00
702  Vakant Vakant 10:05
Årskurs 7-9 Töisar (3330m)
Nummerlapp Skola Lagnamn Namn 1 Namn 2 Namn 3 Namn 4 Startid
711  Vakant Vakant 10:10
712 Länna skolan The 3 Stupid Blonds Emma Nordlander Amy Lindqist Jenny Edström 10:15
713 Solberga skolan Raketgänget Benita Hansson Carita Hansson Vakant 10:20
714 Roma skolan Pinkladies Emma Söderstrand Olivia Ruthström 10:25