Lillkorpenon 2005-04-13 10:19
Anmälanskapad av OE2003 Sverige © Stephan Krämer 2004

artnr   Bricka Klubb                 Nr. lapp             Rank                 Text2             Efternamn           Förnamn                 Start 


Årskurs 1 Sorkar    

               Norrbacka skolan      Roliga gänget        Vendela Mehler       Ezra Fadhel Hasse Jonathan Mellin                                   
               Tjelvar skolan        Fotbollsproffsen     Lucas Edman          Adrian Ekengren   Gustav Wesström                                   
               Högby skolan          Schäferhundarna      Samuel Lindkvist     Carl Sandsjö      Joakim Rosengren                                  
               Högby skolan          Lejonet              Patrick Fridlund     Oskar Weström     Isak Eneqvist       Hannes Gottberg               


Årskurs 1 Töisar    

               Fardhem skolan        De tre korparna      Emma Uddin           Zenita Dunstrand  Lina Olofsson                                     
               Högby skolan          Lejonungarna         Paula Larsson        Viktoria Söderman Isabell Eliasson                                  
               Norrbacka skolan      Rymdraketerna        Klara Fohlin         Alice Löfqvist    Ellen Sandström                                   
               Norrbacka skolan      Norrbackafilurerna   Julia Nilsson        Mathilda Nyman    Lovisa Berlin                                     
               Stånga skolan         De tre bästisarna    Nellie Jakobsson     Johanna Hallbom   Mindy Hadland                                     
               Tjelvar skolan        Kefir                Pauline Söderström   Ronja Fröberg     Elvira Levin                                      


Årskurs 2 Sorkar    

               Gråbo skolan          Snabba Brödraskapet  August Nordström     Ludwig Nilsson    Daniel Hedberg                                    
               Kräklingbo skolan     Björnbusarna         Tim Sandling Palmgre Pontus Olofsson   Fredrik Levin                                     
               Tingstäde skolan      Team OLW             Gustav Nilsson       Jakob Amnér       Anton Larsson                                     
               V-hejde skolan        Vibbledårarna        Sofie Lagerqvist     Robin Zerne       Elias Gillerfors                                  
               V-hejde skolan        De tre guldmedaljern Simon Malmros        Kevin Burgedahl   Philip Ahrling                                    


Årskurs 2 Töisar    

               Fardhem skolan        Trippeltjejerna      Mikaela Orleifsson   Amanda Olofsson   Alva Hansson        Moa Jakobsson                 
               V-hejde skolan        De tre sjöarna       Emma Pettersson      Amanda Söderholm  Saga Juniwik                                      
               Gråbo skolan          The Winners          Fanny Gardarfve      Olivia Wright     Felix Bjarneby                                    
               Hörsne skolan         Vinnarna             Agnes Carlsson       Ida Lingstedt     Desiré Kolmodin                                   
               Tjelvar skolan        The LEN girls        Nathalie Österberg   Ebba Henriksson   Luna Hövling                                      


Årskurs 3 Sorkar    

               Havdhem skolan        Kogänget             Axel Runfeldt        Andreas Havdelin  Jesper Pettersson                                 
               Roma kyrkskola        Atombomberna         Leo Norman           Albert Askegren   Mikael Gardelin                                   
               Tjelvar skolan        Ronny & Ragge med No Nomi Andersson       Anton Ekengren    Erik Wesström                                     
               V-hejde skolan        De tre små grisarna  Emma Djurberg        Leo Blomqvist     Simon Bering                                      
               Vänge skolan          The Three Masters    Elias Ekstrand       Robert Nordin     Thor Wallin                                       


Årskurs 3 Töisar    

               Lärbro skolan         De tre tuffa brudarn Julia Söderstrand/Wi Emilia Björnlund  Linda Hansson                                     
               Norrbacka skolan      Eld ringarna         Jenny Rohnström      Johanna Molin     Matilda Berlin                                    
               Norrbacka skolan      Kartsmartarna        Edith Sandström      Kendra Härlin     Amanda Ahlin                                      
               Norrbacka skolan      Guldmedaljerna       Hanna Canholm        Sofia Östergren   Lisa Andersson                                    
               Terra Nova skolan     SFL-Ligan            Linnéa Oxenwaldt     Sara Waktel       Fanny Dahlgren                                    
               Terra Nova skolan     The two girls and on Sebastian Norrby Pil Lizette Darvelid  Felicia Zacryander                                


Årskurs 4 Sorkar    

               Hörsne skolan         Tor, Oden och Frej   Eric Mattiasson      Jacob Klintberg   Victor Lindbom      Rikard Kolmodin               
               Terra Nova skolan     Gänget               Joakim Granholm      Kasper Malmqvist  Anton Engdahl                                     


Årskurs 4 Töisar    

               V-hejde skolan        IFK GIRLS            Mikaela Mohlin       Frida Johansson   Natalie Olofsson                                  


Årskurs 5 Töisar    

               Hörsne skolan         Fröken Svenssons bäs Moa Rogestam-Lindstr Viktoria Nygren   Linnéa Hammerin                                   


Årskurs 6 Töisar    

               Fårösund skolan       godis grisarna                            Maria Tillberg    Anton Jansson                                     
               När skolan            Dom rosa Nassarna    Johanna Jakobsson    Lina Larsson      Emma Nilsson